Флай-Тек
Flamingo Aero W2 (300Вт) W10 (20 КВт) ИБП Стабилизаторы "Volter" Котлы на пеллетах Гибридная ветросолнечная система Ветронасос (водокачка) Солнечные батареи (фотомодули) Аккумуляторы "Sunlight"


ТОВ «ФЛАЙ-ТЕК»
ВІТРЯК ТА СОНЯЧНІ БАТАРЕЇ ДЛЯ БУДИНКУ І ДАЧІ - символ Вашої енергонезалежності

Телефонуйте прямо зараз, найдокладніша i професiйна консультацiя: (096) 478-37-50, (066) 856-98-82, без вихідних

15 років на ринку малої вітрової і сонячної енергетики - гарантія якості та надiйностi

Натисніть, щоб збільшити
Натисніть, щоб збільшити

ECOMAX - піролізний

BIO COMFORT - на пелетах

КОТЛИ НА ПЕЛЕТАХ.

Гранули - це деревні паливні гранули, які являють собою пресовані відходи деревного виробництва. Розміри деревних гранул складають 6 - 10 мм в діаметрі і 0,5 - 70 мм довжиною. Теплотворна здатність пелет дорівнює 5 кВт/год на 1 кг (4500 Ккал/кг).

Пелети виготовляються без застосування будь-яких хімічних добавок, тому вони є екологічно чистим видом палива. Одним з головних достоїнств пелет, як палива, що є можливість автоматизувати процес їх подачі в котел, а, отже, і роботу котла. Крім того, пелети зручно складувати і транспортувати.

КОТЛИ ПІРОЛІЗНІ - для вирішення питань опалення котеджів і невеликих будинків.

Твердопаливні котли з піролізного спалювання. Такі котли ще називають газогенераторних. Головні переваги цих котлів полягають у більш високому ККД (до 85%) і можливості регулювання потужності (зазвичай в діапазоні від 30 до 100%). Основною відмінністю котлів з піролізного спалювання є те, що в них горять не тільки самі дрова, але і деревний газ, що виділяється з них під впливом високої температури. Під час такого спалювання не утворюється сажа і з'являється мінімальна кількість золи. У котлах з піролізного спалювання деревний газ, що виникає завдяки високій температурі в бункері палива, проходить через спеціальну форсунку і горить дуже чистим полум'ям жовтого або майже білого кольору. До недоліків піролізних котлів можна віднести необхідність електроживлення і більш високу в порівнянні з традиційними твердопаливними котлами цену.В газогенераторних котлах зазвичай можна спалювати всі види деревини, відходи деревини або деревні брикети з вологістю не більше 20%. Серед виробників котлів з піролізного спалювання деревини особливо слід відзначити чеські котли компанії "OPOP" (Чехія).

ЧОМУ ж піролізні котли можуть працювати на одній закладці палива добу і навіть довше? Зрозуміло, час їх роботи може вимірюватися в широких межах в залежності від багатьох факторів, а саме: температури на вулиці, необхідної температури в приміщенні, ступеня утеплення будинку, виду та вологості палива, а також від того, наскільки правильно спроектована і змонтована система опалення. Але безперечно одне - піролізні котли істотно ефективніше традиційних.

З ЧИМ ЦЕ ПОВ'ЯЗАНО?

По-перше, при спалюванні дров, особливо вологих, неможливо досягти таких високих температур, як при спалюванні отриманого з них газу. По-друге, для горіння газу необхідно менше вторинного повітря, ніж для горіння дров, завдяки чому вище температура горіння і, отже, ефективність і час горіння. По-третє, процесом горіння піролізного газу легше керувати, тому робота газогенераторного котла піддається автоматизації практично так само, як газового або рідкопаливного.

ЩО ТАКЕ ПІРОЛІЗ?

В основу роботи газогенераторного котла покладено принцип піролізного спалювання (або сухої перегонки) палива, суть якого полягає в тому, що під дією високої температури і в умовах нестачі кисню суха деревина розкладається на летючу частина - так званий піролізний газ і твердий залишок - деревне вугілля (кокс). Піроліз деревини здійснюється при температурі 200-800°С. Причому процес цей екзотермічний, тобто що йде з виділенням тепла, за рахунок чого, до речі, поліпшується прогрівання і підсушування палива в котлі і відбувається підігрів що надходить в зону горіння повітря. Змішання кисню повітря з виділом піролізні газом при високій температурі викликає процес горіння останнього, який використовується в подальшому для отримання теплової енергії. При цьому слід зазначити, що піролізний газ в процесі згоряння взаємодіє з активним вуглецем, в результаті чого димові гази на виході з котла практично не містять шкідливих домішок, будучи, по більшій частині, сумішшю вуглекислого газу та водяної пари. І навіть СО2 такий котел буде викидати в атмосферу до трьох разів менше, ніж звичайний дров'яної і, тим більше, вугільний котел. У процесі піролізного горіння утворюється мінімальна кількість сажі та золи, тому котел рідше, ніж звичайний, має потребу в чищенні. Завдяки спеціальній конструкції котлів, спалювання здійснюється методом піролітичної дистиляції, під час якої всі горючих складові палива перетворюються на газ. Спалювання відбувається в окремих зонах котла. Такий спосіб спалювання гарантує високий ККД котла. При цьому потужність можна плавно регулювати в діапазоні від 5% до 110%. Котли з піролітичної принципом спалювання мають високий ступінь керованості. Тривалий режим роботи без дозавантаження добу і більше роблять їх привабливими для комфортного опалення.

КІЛЬКА СЛІВ ПРО ПАЛИВО.

Піролізні котли рекомендується топити як можна більш сухий деревиною, тоді забезпечується робота котла на максимальній потужності і тривалий термін його служби. Наприклад, дерево, з 12-20%-м вміст води має теплоту згоряння 4 кВт/год на 1 кг деревини, дерево з 50%-м вмістом води має теплоту згоряння 2 кВт*год/1 кг деревини. Теплотворна здатність палива залежить від змісту води в деревині. Корисне енергетичне зміст деревини дуже істотно знижується в залежності від обсягу що міститься в ньому води. Сира деревина мало гріє, погано горить, сильно димить і істотно скорочує термін служби котла і димохідної труби. Потужність котла знижується до 50%, а витрата палива збільшиться у два рази.

ХАРАКТЕРИСТИКИ І ЦІНИ >>

 

 
Яндекс.Метрика