Флай-Тек
Flamingo Aero W2 (300Вт) W10 (20 КВт) ИБП Стабилизаторы "Volter" Котлы на пеллетах Гибридная ветросолнечная система Ветронасос (водокачка) Солнечные батареи (фотомодули) Аккумуляторы "Sunlight"


ТОВ «ФЛАЙ-ТЕК»
ВІТРЯК ТА СОНЯЧНІ БАТАРЕЇ ДЛЯ БУДИНКУ І ДАЧІ - символ Вашої енергонезалежності

Телефонуйте прямо зараз, найдокладніша i професiйна консультацiя: (096) 478-37-50, (066) 856-98-82, без вихідних

15 років на ринку малої вітрової і сонячної енергетики - гарантія якості та надiйностi
Натисніть, щоб збільшити

Що потрібно знати при виборі системи

Натисніть, щоб збільшити
Що потрібно знати при виборі сонячних батарей

Відомо, що вітер - непередбачуване і непостійне джерело енергії. Сонце - більш передбачуване, але теж непостійне: є день і ніч, буває сонячно, а буває похмуро. Вітрогенератор може виробляти електроенергію лише тоді, коли є вітер, а сонячні батареї - коли є сонячне світло.

Тому, щоб споживач був забезпечений енергією і в періоди безвітря і відсутності сонячного світла, необхідний буфер, або іншими словами - накопичувач енергії. Зазвичай для цієї мети використовують акумуляторні батареї (АБ).

Таким чином, вітрогенератор і сонячні батареї виконують функцію зарядного пристрою для акумуляторів. Визначальною характеристикою для вітряка й сонячних батарей є їх продуктивність, тобто скільки кіловат * годин електроенергії вони вироблять за добу, місяць, рік.

Далі необхідно електроенергію з акумуляторів перетворити в електроенергію, придатну для Ваших побутових приладів, тобто в 220В - 50Гц. Коли Ви визначаєте потужність системи - як правило, Ви маєте на увазі максимальну потужність, яка може бути включена в систему. Вона визначається вихідною потужністю інвертора - перетворювача напруги 12/24/48 В з акумуляторів в 220В - 50Гц.

Таким чином, для розрахунку комплектації системи Вам необхідно визначити, яку максимальну потужність Ви будете включати в систему, скільки кіловат * годин потрібно отримати на місяць від вітру і сонця (визначаємо необхідну сумарну продуктивність вітрогенератора і сонячних батарей). Для більш точного визначення системи відкрийте і заповніть цю АНКЕТУ>> За Вашими даними ми розрахуємо варіанти систем, прийнятних до Ваших потреб.

 

 
Яндекс.Метрика