Флай-Тек
Flamingo Aero W2 (300Вт) W10 (20 КВт) ИБП Стабилизаторы "Volter" Котлы на пеллетах Гибридная ветросолнечная система Ветронасос (водокачка) Солнечные батареи (фотомодули) Аккумуляторы "Sunlight"


ТОВ «ФЛАЙ-ТЕК»
ВІТРЯК ТА СОНЯЧНІ БАТАРЕЇ ДЛЯ БУДИНКУ І ДАЧІ - символ Вашої енергонезалежності

Телефонуйте прямо зараз, найдокладніша i професiйна консультацiя: (096) 478-37-50, (066) 856-98-82, без вихідних

15 років на ринку малої вітрової і сонячної енергетики - гарантія якості та надiйностi

ДБЖ, інвертор, акумулятор, вітрогенератори (вітряки), сонячні колектори, стабілізатори

Джерело безперебійного живлення (далі ДБЖ) забезпечує Вас електроенергією у разі зникнення напруги в мережі. Ви позбавлені відчуття дискомфорту, а головне застраховані від виходу з ладу побутової та офісної техніки.

Основними компонентами ДБЖ є інвертор напруги з необхідною автоматикою та акумуляторні батареї. Кожне ДБЖ комплектується індивідуально, залежно від потреби резерву. Вихідна потужність ДБЖ визначається вихідною потужністю інвертора, а час резерву - місткістю блоку акумуляторних батарей і потужністю навантаження, яке Ви хочете зарезервувати.

Варто знати, що 100 ампер-годин ємності акумуляторів дають 1 кВт*год запас електроенергії. Наприклад, якщо у Вас 2 акумулятора по 200 ампер-годин, то Ви маєте запас 4 кВт*годин електроенергії. Тобто при навантаженні 1 кВт Ви будете з електрикою 4 години, відповідно при навантаженні 500 ват - 8 годин.

Виходячи з цих простих розрахунків Ви і визначаєте, яка система ДБЖ Вам необхідна. Важливим показником ДБЖ є форма вихідної напруги. Багато чого обладнання вимагає чисту синусоїду, як правило це холодильники і обладнання з електродвигунами. У нас ДБЖ з чистою синусоїдою.

Ми використовуємо в своїх системах спеціальні герметизовані необслуговані акумулятори, термін служби яких до 10 років.

У комплекті з вітряком і сонячними батареями ДБЖ утворює вітрову, сонячну або гібридну вітросонячну систему електропостачання.

 

 
Яндекс.Метрика