Флай-Тек
Flamingo Aero W2 (300Вт) W10 (20 КВт) ИБП Стабилизаторы "Volter" Котлы на пеллетах Гибридная ветросолнечная система Ветронасос (водокачка) Солнечные батареи (фотомодули) Аккумуляторы "Sunlight"


ТОВ «ФЛАЙ-ТЕК»
ВІТРЯК ТА СОНЯЧНІ БАТАРЕЇ ДЛЯ БУДИНКУ І ДАЧІ -символ Вашої енергонезалежності

Телефонуйте прямо зараз, найдокладніша i професiйна консультацiя: (096) 478-37-50, (066) 856-98-82, без вихідних

> 15 років на ринку малої вітрової і сонячної енергетики - гарантія якості та надiйностi
сонячні батареї, сонячна панель

Монокристалічний і полікристалічний кремній - основа сонячних батарей (вони ж сонячні панелі), які здатні виробляти достатню електричну енергію для живлення енергосистем різного типу.

Залежно від галузі застосування, сонячні батареї можуть мати різні конструктивні рішення і різні вихідні потужності. Так само, в залежності від області застосування, вибирається тип, потужність і конфігурація сонячних батарей.

Представлені сонячні батареї в Україні наземного використання потужністю від 6 до 300 Вт відрізняються високою надійністю, ефективністю і здатністю працювати в різних кліматичних умовах.

Виготовлення сонячних батарей відбувається на сучасному спецтехнологічне обладнанні з використанням матеріалів провідних світових виробників: Etimex PP GmbH, Isovolta, Ulbrich, Creativ, S.E.Project. Параметри готових модулів перевіряються на тестері сонячних батарей класу А фірми Belval S.A.

Призначення: перетворення енергії сонячного випромінювання в електричну.

Вихідний матеріал: монокристалічний кремній або полікристалічний

Захист: покриття - подвійний ламінат, загартоване скло з високим світлопропускання (92%), 3 мм товщиною.

Рама: анодований алюміній.

Розподіляюча коробка: полікарбонат, наповнений склом.

 

 
Яндекс.Метрика