Флай-Тек
Flamingo Aero W2 (300Вт) W10 (20 КВт) ИБП Стабилизаторы "Volter" Котлы на пеллетах Гибридная ветросолнечная система Ветронасос (водокачка) Солнечные батареи (фотомодули) Аккумуляторы "Sunlight"


ТОВ «ФЛАЙ-ТЕК»
ВІТРЯК ТА СОНЯЧНІ БАТАРЕЇ ДЛЯ БУДИНКУ І ДАЧІ - символ Вашої енергонезалежності

Телефонуйте прямо зараз, найдокладніша i професiйна консультацiя: (096) 478-37-50, (066) 856-98-82, без вихідних

15 років на ринку малої вітрової і сонячної енергетики - гарантія якості та надiйностi

Акумулятори герметизовані, що не обслуговуються
(технічний опис)


акумулятори, стабілізатори, вітрогенератори, сонячні колектори, ИБП, ветронасоси, твердопаливні котли

Серія SP фірми "Sunlight" (Греція) - необслуговані свинцево-кислотні акумулятори. Виготовляються у вигляді моноблоків (6 вольт і 12 вольт) місткістю від 0,7 А•год до 200 А•год. Протягом усього терміну служби батареї немає необхідності перевіряти рівень електроліту або доливати воду.

Гази повністю піддаються рекомбінації (до 99%). Не допускають витоку і розливанню електроліту. Герметична конструкція батареї дозволяє експлуатувати батареї в будь-якому положенні (вертикальному або горизонтальному, але не в повністю перевернутому). Термін служби 10-12 років за умови підзарядки. На всі АКБ є сертифікат відповідності України. Гарантія на АКБ 12 місяців від дати продажу.

Акумулятори призначені для використання як джерела постійного струму в установках безперебійного електроживлення підприємств зв'язку, систем телекомунікації або в складі іншого технологічного обладнання на об'єктах зв'язку, енергетики та інших галузях промисловості.

Акумулятори призначені для експлуатації в приміщеннях з природною вентиляцією (не вимагають спеціальної припливно-витяжної вентиляції), у тому числі в приміщеннях з технологічним обладнанням та обслуговуючим персоналом, при температурі навколишнього повітря від -10°С до +40°С (температура +20°С).

Акумулятори призначені для встановлення на ізольованих стелажах або в спеціальних батарейних шафах, що мають повітрообмін з навколишнім середовищем, у вертикальному розташуванні пластин.

Акумулятори поставляються підприємством-виробником в зарядженому стані, заповнені електролітом і готовими до експлуатації.

Акумулятори не вимагають додаткової доливання дистильованої води в електроліт та призначаються для роботи у вихідному стані протягом всього терміну служби.

Акумулятори забезпечені запобіжними клапанами, перешкоди проникненню газу (повітря) і забезпечують випуск газу при перевищенні внутрішнього тиску газу в акумуляторі вище допустимого, яке не викликає деформації або інших ушкоджень акумулятора.

Акумулятори відповідають вимогам вибухо- і пожежної безпеки.

Умовне позначення акумуляторів SUNLIGHT: SP12-100, де
   • SP - серія акумулятора;
   • 12 - вольтаж акумулятора;
   • 100 - номінальна ємність акумулятора, А•год.

Пакування, транспортування і зберігання.
   • Транспортування акумуляторів здійснюється у вертикальному положенні в упаковці підприємства-виробника будь-яким видом закритого транспорту на будь-які відстані з будь-якою кількістю перевантажень при температурі навколишнього повітря від -50°С до +50°С і верхньому значенні відносної вологості до 100% при температурі +25°С .
   • Повністю заряджені акумулятори в заводській упаковці можуть зберігатися в приміщеннях при температурі навколишнього повітря від +5°С до +40°С, середньомісячної відносній вологості 80% при +25°С. Допускається короткочасне підвищення вологості до 98% при температурі не вище 25°С без конденсації вологи, але сумарно не більше одного місяця на рік.
   • Допускається зберігання спочатку повністю заряджених акумуляторів в заводській упаковці без підзарядки не більше:
    6 місяців при температурі до +25°С;
    3 місяців при температурі понад +25°С.
   • При зберіганні акумуляторів в опалювальних приміщеннях відстань від опалювальних приладів до акумуляторів повинно бути не менше 1м.
   • Акумулятори повинні зберігатись у вертикальному положенні захищеними від дії сонячних променів.
   • Не допускається сумісне зберігання акумуляторів з лугом.

ХАРАКТЕРИСТИКИ І ЦІНИ >>

 

 
Яндекс.Метрика