Флай-Тек
Flamingo Aero W2 (300Вт) W10 (20 КВт) ИБП Стабилизаторы "Volter" Котлы на пеллетах Гибридная ветросолнечная система Ветронасос (водокачка) Солнечные батареи (фотомодули) Аккумуляторы "Sunlight"


ТОВ «ФЛАЙ-ТЕК»
ВІТРЯК ТА СОНЯЧНІ БАТАРЕЇ ДЛЯ БУДИНКУ І ДАЧІ - символ Вашої енергонезалежності

Телефонуйте прямо зараз, найдокладніша i професiйна консультацiя: (096) 478-37-50, (066) 856-98-82, без вихідних

15 років на ринку малої вітрової і сонячної енергетики - гарантія якості та надiйностi

Часи дуже дешевих і, здавалося б, бездонних джерел енергії, схоже, підходять до кінця. Енергоресурси Землі вичерпуються, а наша зелено-блакитна планета катастрофічно швидко стає коричнево-сірого кольору, все важче дихати, все більше стихійних лих.

Але ще не все втрачено, тому що є ми, ТОВ «Флай-Тек». Багаторічний досвід наших фахівців в області екологічно чистих джерел енергії - гарантія надійності та якості.

Компанія «Флай-Тек» спеціалізується на проектуванні, виробництві, продажу та монтажу систем енергопостачання, заснованих на поновлюваних джерелах енергії:
   • широкий спектр вітрогенераторів (їх ще називають вітряки, вітряні млини, вітрові електростанції) з горизонтальною віссю;
   • сонячні фотоелектричні модулі (сонячні батареї);
   • геліоколлектори (сонячні вакуумні колектори, геліосистеми);
   • вітрові водопідйомні установки (ветронасос або вітряна водокачка);
   • твердопаливні котли (піролізні, на пеллетах).

Ми пропонуємо повний комплекс енергозабезпечення будинку, включаючи електропостачання, гаряче водопостачання та опалення від альтернативних джерел енергії. Системи автономного освітлення парків та вулиць на сонячних батареях.

Виходячи з поточного стану енергопостачання об'єкта, ми пропонуємо і встановлюємо стабілізатори напруги, джерела безперебійного живлення (ДБЖ), тим самим забезпечуючи безпеку Вашої побутової техніки та обладнання від перепадів напруги, відключень.

Ви отримаєте комфорт, незалежність і впевненість у завтрашньому дні. Попередньо ми готові провести енергоаудит, зробити аналіз споживаної енергії і дати рекомендації щодо зниження енерговитрат.

Можна придбати вітрогенератор окремо, або ж замовити вітрову електростанцію або гібридну систему з використанням вітрогенератора і сонячних батарей. При визначенні джерела альтернативної енергії для приватного будинку слід розділити енергоспоживачі на три основні групи:
   • електрообладнання (без опалювальних систем і бойлерів);
   • опалювання приміщення;
   • гаряче водопостачання.

Сотні систем, встановлених по всьому світу професіоналами ТОВ «Флай-Тек» - це якість роботи, перевірена часом.

Звертайтеся за вказаними ТУТ >>телефонами та адресами для отримання більш докладної інформації.

 
Яндекс.Метрика