Флай-Тек
Вітряк W2 (300Вт) W10 (20 КВт) ИБП Стабилизаторы "Volter" Котлы на пеллетах Гибридная ветросолнечная система Ветронасос (водокачка) Солнечные батареи (фотомодули) Аккумуляторы "Sunlight"


ТОВ «ФЛАЙ-ТЕК»
ВІТРЯК ТА СОНЯЧНІ БАТАРЕЇ ДЛЯ БУДИНКУ І ДАЧІ - символ Вашої енергонезалежності

Телефонуйте прямо зараз, найдокладніша i професiйна консультацiя: (096) 478-37-50, (066) 856-98-82, без вихідних

15 років на ринку малої вітрової і сонячної енергетики - гарантія якості та надiйностi

Вітрогенератор 1 квт ВЕУ-0,8


Вітрогенератор 1 квт ВЕУ-0,8

Вітряк призначен для забезпечення електроенергією невеликих об'єктів. На базі однієї такої вітроустановки створюються комплекси енергозабезпечення з вихідною потужністю 1 - 3 кВт і середньомісячної виробленням 120 - 250 кВт • год

Застосовується як в місцях, де відсутня мережева енергія (туристичні табори, фермерські господарства, дачні ділянки, живлення автономних комплексів), так і в якості резервного джерела електроенергії для приватних будинків, котеджів.

На вітряку ВЕУ-0,8 застосована аеромеханічна система стабілізації частоти обертання вітротурбіни, що дозволяє експлуатувати вітряк в широкому діапазоні швидкостей вітру. Тихохідний вітровий генератор на постійних магнітах прямо приводиться турбіною. Відсутність мультиплікатора і системи збудження генератора забезпечує високий ресурс вітроустановки.

Вітрогенератори ВЕУ-0,8 виробляються з вихідною потужністю на 24 і 48 В, що дозволяє будувати системи енергозабезпечення з використанням різних інверторів.

Назад  

 

 
Яндекс.Метрика